sobota, 8 kwietnia 2017

11. Polkanazante na spacerze


                                                                     Cześć wszystkim!

       Planowałam ten wpis zrobić na temat "10 potraw, które musicie spróbować będąc na Zakynthos" ale pogoda nam dopisuje ostatnio i postanowiliśmy się wybrać na spacer, czego efektem jest zmiana tematu :)

      Post o jedzeniu się na pewno pojawi ale będzie on już po Wielkanocy, ponieważ kolejnym postem jaki planuje będzie właśnie Wielkanoc na Zakynthos. W poniedziałek już zaczynamy przygotowania więc spodziewajcie się częstszych wpisów !


      W ciągu tygodnia mięliśmy mieszaną pogodę, deszcz, słońce, pochmurnie i bez chmur. Także, gdy słońce tylko wychodziło wybieraliśmy się na spacery. Poniższe zdjęcia przedstawiają zatokę Laganas z dwóch różnych dni. Możecie zauważyć, że morze na kilku ze zdjęć jest bardziej wzburzone. To dlatego, że na spacer wybraliśmy się po bardzo ulewnej burzy. Zdjęcia z dzisiejszego spaceru w Kalamaki wydają się jakby morze spało :)

        Pogoda staje się coraz bardziej letnia ale również wszystko zaczyna kwitnąć, co dla alergików jest katorgą... Niestety ponieważ, ja mam ogromną alergię na wszystko co kwitnie ograniczamy nasze spacery do minimum... nie oznacza to, że nie będę miała dla Was o czym pisać :)

                                                             Miłego oglądania :)

Cameo Island

Agios Sostis port
Wyspa żółwia


Port w Keri

Kalamaki, stąd wzięłam trochę glinki


Moje rodzinne miasto :)

Reklama musi być :)
          Z plaży w Kalamaki zabrałam kawałek glinki, która prawdopodobnie jest bardzo dobra na skórę twarzy, także dziewczyny może zrobię post na ten temat :)

        Udało mi się również wgrać bardzo krótki filmik na YouTube. Jak ktoś tęskni za szumem greckich fal to zapraszam do obejrzenia :) Jest to również krótka reklama bloga :)


Pozdrawiam, γεια!

6 komentarzy:

 1. Pozdrowienia z Legnicy :) w czerwcu zobaczę te piękne widoki na własne oczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę się dowiedzieć w jakiej miejscowości? :) Widoki pokochasz, zobaczysz !

   Usuń
  2. :) Zakynthos, w Grecji będziemy pierwszy raz!

   Usuń
  3. Super wybór jak na pierwszą wycieczkę :) Pierwsza zawsze zapada najbardziej w pamięci :)

   Usuń